Content1 | col1

Kontakt oss

Her finner du generell kontaktinformasjon og oversikt over ansatte i Helge Klyve AS.

KONTAKTINFORMASJON

Helge Klyve AS
Faret 22
3271 Larvik
Tlf: 33 11 58 44
Fax: 33 11 70 30
post@helgeklyve.no
 

ANSATTE

Navn Stilling Mobil         E-post
Vebostad Frode Daglig Leder 97 19 19 42 frode@helgeklyve.no
Nilsen Steinar Dihle
Anleggsleder 91 34 31 13 steinar@helgeklyve.no
Johannes Jøssang Prosjektleder 47 62 21 55  johannes@helgeklyve.no 
Hellingsrud Tore
Anleggsleder 95 89 22 04
tore@helgeklyve.no
Klyve Helge
Prosjektleder 95 89 34 57 helge@helgeklyve.no
Hem Ragne Heidi
Kontoransvarlig 33 11 58 44 post@helgeklyve.no
Kolstad Kristoffer
Anleggsleder 46 54 00 85 kristoffer@helgeklyve.no
Røsbekk Dag Reidar
Anleggsleder 95 94 40 40 dag@helgeklyve.no
Klyve Magnus Fon Eiendomsutvikler 97 66 22 25
magnus@helgeklyve.no
Haugen Håkon
FDV ansvarlig 95 23 95 02 haakon@helgeklyve.no
Christiansen Tor Bjarne Tillitsmann
Brekke Egil Tømrer
Kristoffer Randa Tømrer
Haakon Næss Tømrer
Ragnhildrørd Kjell Vidar Kranfører/Betongarbeider
Omholt Bjørn
Tømrer
Melås Terje Betongarbeider
Vegar Staveli Tømrer

Holmsen-Guttormsen Petter
Tømrer

Brattås Sigmund Murer
Brattås Kim Robin Murer
Thorsen Tor
Betongarbeider

Jensen Kristoffer Erbo R Tømrer
Lie Joakim Tømrer
Hansen Frank Ottar Betongarbeider
Roar Skisaker Lastebilsjåfør/lagerarbeider
Flaatten Helge Tømrer
Baklie Knut Tømrer
Gran Torstein Tømrer
Melås Ole Bjørn
Betongarbeider

Frøystveit Sondre Betongarbeider
Nilsen Kristoffer Tømrer
Kristoffer Ring Tveten Tømrer
Bendick Kristensen Betongarbeider 
Lasse Didriksen  Tømrerlærling  
Magnus Norby Tømrerlærling   
Trym Arnesen  Betonglærling    
Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital